Canon EOS R5

دوران جدیدی در کیفیت تصویر

استانداردهای جدید در عکسهای با رزولوشن بالا و کیفیت فیلم های پدیدار 8K برای مطابقت با. EOS R5 کیفیت تصویر را در سطح کاملاً جدیدی برای عکسها و فیلمهای دارای شاتر الکترونیکی 20fps یا 12fps به صورت مکانیکی بالا می برد. EOS R5 برای شکوه انجام می شود ، تصفیه شده و ساخته شده است.

دوران جدیدی در کیفیت تصویر

فیلمساز باشید

بهترین کار خود را به فیلم های خیره کننده 8K متعهد کنید و از فرصت های جالب جدید برای گرفتن خلاق لذت ببرید. ارائه ضبط کامل سنسور 8K با ضبط RAW داخلی در سرعت 29.97fps و 4K با سرعت 119.88fps * در هر 4: 2: 2 10bit Canon Log یا 4: 2: 2 10bit HDR PQ ، EOS R5 به شما امکان می دهد تا جهان را به طور کامل گسترش دهید از فیلم سازی و کشف راه های جدید پویا برای گفتن داستان خود.

* ضبط خارجی فقط 4k تا 59.94 فریم در ثانیه در دسترس است

فیلمساز باشید

بیش از ارزش اسمی

اکنون همه چیز مورد توجه قرار می گیرد. AF با ردیابی موضع حیوانات پیشرفته ، EOS R5 می تواند سگ ها ، گربه ها و پرندگان را تشخیص دهد که بدن ، صورت و یا چشم آن را تشخیص می دهد.

بیش از ارزش اسمی

استانداردهای جدید در ثبات

برای اولین بار در هر دوربین Canon با 5 محور در حرکت سنسور بدنه تثبیت کننده تصویر ارائه می شود که با هماهنگی با لنزهای کانن RF برای ترکیب لرزشگیر نوری و در بدنه کار می کند تا بهترین تصاویر و فیلم های فوق العاده تیز را تکان دهد.

استانداردهای جدید در ثبات

به لطف Wi-Fi داخلی که می تواند به خدمات جدید canon با نام تجاری canon.image پیوند یابد ، تصاویر و فیلمبرداری را در حال حرکت و ضبط و انتقال دهید. سازگار با انتقال تصویر خودکار ، EOS R5 به شما اجازه می دهد تا در حال حرکت به ضرب و شتم ویرایش و یا به صورت خودکار در رایانه خانگی خود بارگیری کنید.

ابر متصل شد.  و بعد بعضی

متنوع و سازگار

برای عملکردی که اهمیت دارد ، زیر پوست نگاه کنید. ترکیب قدرتمند اسلات های کارت CFexpress و SD UHS-II به شما امکان می دهد تا مدت بیشتری عکس بگیرید. و از آنجا که EOS R5 بخشی از خانواده باورنکردنی EOS R است ، با نصب RF خیره کننده که نهایت کیفیت و سازگاری را ارائه می دهد ، به لطف انتخاب آداپتورهای RF-EF برای ادغام یکپارچه ، با طیف باورنکردنی لنزهای EF Canon نیز سازگار است.

متنوع و سازگار است